[ vicman ]
Home
O nas
Oferta
Zapytanie ofertowe
Projekty
Współpraca
Kontakt

O nas

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą firmę. Przybliżając obszary naszej działalności, mamy nadzieję, że będą Państwo zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy.

Siedziba firmy znajduje się w Jakubowicach Konińskich k. Lublina. Vicman jest przedstawicielem szwedzkiej firmy Victorsson, produkującej urządzenia do hodowli drobiu i zajmuje się oferowaniem jej produktów na terenie Polski.

Posiadamy zespół doświadczonych techników, którzy w sposób profesjonalny montują urządzenia do hodowli drobiu na całym świecie. Nasi pracownicy są doskonałymi mechanikami i inżynierami, władają kilkoma językami obcymi i są w stanie zmontować każde urządzenie na podstawie projektów technicznych. Od 2007 roku systematycznie montujemy systemy hodowlane firmy Victorsson w Szwecji i Norwegii.

Zapewniamy pomoc w zakresie projektów technicznych, montaż urządzeń do hodowli drobiu oraz urządzeń towarzyszących, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Prowadzimy także sprzedaż urządzeń do hodowli drobiu i urządzeń towarzyszących.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!